D9iwNY9sQwg1. Парк «Київська Русь». У парку відтворено Стародавній Київ з його теремами, вежами, ристалищем. Проводяться фестивалі, лицарські турніри і розважальні програми.
Адреса: Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів
2. Дендропарк «Олександрія» в Білій Церкві. Один з найбільших парків України, зразок садово-паркового мистецтва. Тут — красиві будівлі, рослини, ставки, мости, альтанки та багато іншого.
Адреса: м Біла Церква, бул. 50 — річчя Перемоги
3. Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав». Реконструйовані старовинні українські будиночки, млини, церкви. На території заповідника кілька музеїв: археологічний, Музей трипільської культури, Григорія Сковороди, Тараса Шевченка та інші .
Адреса: м Переяслав-Хмельницький, вул . Шевченко, 8 ; вул. Літописна, 2
4. Заповідник «Кийлівська Асканія». Посеред лісу розташувалася страусина ферма-заповідник. На її території 5 водойм з водоплавними птахами, страуси, кози, поросята, фазани, пухові курки. Можна відпочити на природі і вдосталь поспілкуватися з тваринами
Адреса: Бориспільський р-н, с. Кийлів
5. Парк сучасної трипільської культури в Ржищеві. Оригінальні скульптури в трипільському стилі, залишки дерев’яних укріплень давньоруського городища і напівзатоплена Преображенська церква.
Адреса: Київська обл., м. Ржищів